BİYOGRAFİ

DİLA ELMAS

SURREY UNİVERSİTESİNDE İK YÖNETİMİ OKUYUP, İK ALANINDA KENDİNİ GELİŞTİREN ARKADAŞIMIZ.

Intro

DİLA KİMDİR?

Dila Surrey universitesinde İK yönetimi okuyup, İK alanında kendini geliştiren arkadaşımız adaya geri döner dönmez BLU FORES HR ekibine katıldı ve birçok şirketin İK yönetiminde aktif rol almaya başladı.

Dila Elmas

BİYOGRAFİ

DİLA ELMAS

Dila’nın lise yılları boyunca asıl amacı İnsan Kaynakları Yönetimi okumak ve üniversiteden mezun olduktan sonra ise kariyer olarak bu alanda ilerlemekti. Hedeflerini belirledikten sonra, lisansını İngiltere’de Surrey Universitesinde İşletme Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi üzerinde tamamladı. Dila, üniversite yıllarında İnsan Kaynakları Yönetimini tanımak ve nasıl İnsan Kaynakları Yöneticisi olunacağını sadece teorik değil pratik olarak görmek amacıyla Kıbrıs’ta iki farklı kurumda staj yaptı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra ise Kent Üniversitesi’nde Organizasyonel ve İşletme Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimini aldı. Dila artık eğitim hedeflerini tamamlamış ve eğitimsel olarak kendi isteklerini gerçekleştirmiş olduğundan İK topluluğunun bir parçası olmak için hazır ve heyecanlı.