bİYOGRAFİ

Ahmet türkdoğan

İNSAN KAYNAKLARI VE ORGANİZASYONEL GELİŞİM ALANINDA İSİM YAPMIŞ BİR UZMAN.

Intro

AHMET KİMDİR?

Ahmet, BLU FORES HR şirket kurucularından biri ve ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği’ Yönetim Kurulu Başkanı olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ahmet Türkdoğan

bİyografİ

AHMET TÜRKDOĞAN

Ahmet, Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra en büyük hayali olan insan kaynakları alanında bir kariyer hedefi ile çıktığı yolda eğitim almak için İngiltere’ye gitti ve Portsmouth Üniversitesi, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans derecesini elde etti. İnsan kaynakları “Organizasyonel Gelişim” konusunu pekiştirmek için birçok eğitim aldı ve gerek İngiltere ve Almanya, gerekse Kuzey Kıbrıs’ta birçok farklı şirket ve sivil topum kuruluşunda görev aldı. Kariyerine İnsan Kaynakları Asistanı olarak başlayan Ahmet, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne kadar yükseldi ve buradan da hayalini gerçekleştirmek için danışmanlık kariyerine adım attı. Kendisi gibi insan kaynakları profesyoneli olan eski dostu İlkin ile birlikte Kuzey Kıbrıs’a, insan kaynakları alanına yenilikçi bir vizyon getirmek adına BLU FORES HR Outsourcing & Consulting şirketini kurdu.

Ahmet, profesyonel hayatı boyunca Türkiye İş Bankası, Best Western Grup, Avrupa Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (European Molecular Biology Laboratory), Kuzey Kıbrıs Turkcell, Adem Kaner ve Yakın Doğu Üniversite ve Hastanesi gibi birçok prestijli işletmede kendini geliştirdi. Sivil Toplumda aktif bir role sahip olan Ahmet, toplum geneline ve özel sektör çalışanlarına eşit imkanlar sunabilmek adına Avrupa Birliği projeleri yazdı ve yönetti. 2020 yılından beridir, İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmekte ve Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve Kıbrıslı Türk İnsan Hakları Vakfı gibi hak temelli sivil toplum örgütleri ile işçi haklarını geliştirmeye yönelik aktif çalışmalar yapmaktadır.

Ahmet evli, bir çocuk, birçok kedi ve köpek babasıdır.

MÜLAKAT ETTİĞİ KİŞİ SAYISI

4,500+

EĞİTİM VERME SAYISI

160+

MENTÖRLÜK

32+

TAMAMLADIĞI İK PROJELER

70+

AHMET’LE İLETİŞİME GEÇ

1 + 15 =

lefkoŞA – GİRNE – GAZİMAĞUSA

+90 533 875 51 46
AHMET.TURKDOGAN@bluforeshr.com